loader

Zamów z błyskawiczną wysyłką Paczkomatem

Odstąpienie od umowy

Gdy Państwo chcą zwrócić towar proszę wypełnić formularz, który można pobrać poniżej. 

UWAGA

Zwracany towar nie może nosić żadnych śladów użytkownia oraz musi być dolączony dowód zakupu (paragon, faktura). W przeciwnym razie nie będziemy w stanie przyjąć zwrotu i będziemy zmuszeni odesłać towar na Państwa koszt.

Formularz odstąpienia od umowy do pobrania TUTAJ

 

POUCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY

Prawo odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas drogą mailową kontakt@vini.pl lub drogą jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). 

Jeżeli skorzystają Państwo z drogi mailowej, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

Należy odstąpić od umowy nie później niż 14 dni od dnia, w którym została ona zawarta. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Jedynym wydatkiem, jaki będą Państwo musieli ponieść jest bezpośredni koszt wysyłki zwrotu rzeczy.

W przypadku chęci skorzystania z prawa do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny, towary należy odesłać na poniższy adres:

FHU DAWID WINIARZ - Vini.pl

Dębicka 18a

61-316 Poznań